سئو

منبعی برای تمام آموزشهای سئو

تبلیغ در گوگل

بسیاری از صاحبان کسب و کار (که برخی از آنها مشتریان و دوستان ما هستند) به محض اینکه شروع به کسب درآمد می کنند به فکر سرمایه گذاری در فعالیت های مختلف می افتند. برخی از آنها عقیده دارند خرید و فروش مسکن گزینۀ خوبی برای سرمایه گذاری است. برخی دیگر اعتقاد دارند خرید و فروش خودرو می تواند سرمایۀ آنها را دو چندان کند یا حتی برخی از آنها به فکر پایه گذاری تجارت جدیدی می افتند اما پاسخ ما به این دوستان چیست؟

گوگل ادوردز!

این افراد شرکت های بزرگی را اداره می کنند، محصولات یا خدمات بسیار خوبی به جامعه ارائه می کنند اما در آخر چه کار می کنند؟ پول و درآمد خود را در جایی به غیر از تجارت خود سرمایه گذاری می کنند. چرا نباید محصولات بیشتری فروخت؟

بهتر است به جای سرمایه گذاری در تجارتی که هیچ ایده ای از آن ندارید، تولیدِ آن چیزی که می فروشید را دو برابر کنید.

Google Adwords بهترین روش برای سرمایه گذاری

اگر یکی از مشتریان ما بخواهد سرمایه خود را ۱۰ برابر کند می تواند:

  • ۱۰۰۰ ساعت صرف یادگیریِ پیچ و خم های خرید و فروش مِلک (یا اتومبیل) کند و امیدوار باشد که بتواند بسیار راحت و بدون اینکه خدمتی عرضه کند سرمایه خود را چند برابر کند.
  • ۱۰۰۰ ساعت صَرف یادگیریِ برنامه نویسی و طراحی سایت کند و توقع داشته باشد وب سایتی که راه اندازی می کند مانند فیسبوک محبوب شود که عملاً امری محال است.
  • ۱۰۰ ساعت صَرف یادگیری کار با گوگل ادوردز کند (یا فردی که با گوگل ادوردز آشنایی دارد را استخدام کند) و ۱۰ میلیون تومان برای تبلیغات گوگل خود سرمایه گذاری کند تا ۱۰۰ میلیون تومان سود کند.

فکر می کنید کدام یک از روش های بالا موفقیت آمیز خواهد بود؟

مطمئناً گزینۀ سوم.

در این مقاله می خواهیم جعبۀ سیاه گوگل ادوردز را برایتان باز کنیم و محتوایش را به شما نشان دهیم. امروز به شما آموزش می دهیم که چگونه راه خود به موفقیت را مهندسی معکوس کنید.

اگر شما مخارج و هزینه های محصولات خود را می دانید، Adwords می تواند راه بسیار آسانی برای به دست آوردن سود باشد، حتی گاهی اوقات این سود حاصل از سرمایه می تواند به ۱۰۰% برسد.

سود حاصل از سرمایه در گوگل ادورردز

اگر نمی دانید ROI یا سود حاصل از سرمایه چیست، بگذارید در یک مثال ساده آن را توضیح دهیم: اگر شما ۱۰۰ دلار برای تبلیغات خود خرج کنید، ۳۳۰ دلار به حساب شما برگشت داده می شود. به این ترتیب شما می توانید ۱۰۰ دلار خود را ۴ برابر کنید (۴۳۰ دلار).

منبع : تبلیغات گوگل

افزایش بازدید سایت

نکته: باید به این نکته توجه داشته باشید که Pogosticking متفاوت از بانس ریت بالاست. نرخ بانس ریت بالا زمانی رخ می دهد که سایت شما مخاطب درستی را از طریق موتورهای جستجو، رسانه های اجتماعی و سایر منابع به دست می آورد اما بازدیدکنندگان از سایر صفحات سایت شما بازدید نمی کند.

از سوی دیگر Pogosticking زمانی رخ می دهد که کاربر از طریق موتورهای جستجو وب سایت شما را پیدا می کند اما به سرعت سایتتان را ترک می کند زیرا محتوا، طراحی یا متن موجود، نیازهای وی را برطرف نمی کند.

به عبارت دیگر Pogosticking ترافیکی است که از طریق موتورهای جستجوگر به دست می آید اما بانس ریت از همه منابع (موتور جستجوگر، شبکه های اجتماعی و …) به دست می آید. زمانی که رضایت کاربران خود را جلب می کنید، به تدریج تعداد کاربرانی که سایت شما را ترک می کنند کاهش پیدا می کند. زمانی که سایت شما محتوای مورد نیاز کاربر را تامین می کند بازدید کننده دلیلی برای ترک وب سایتتان نخواهد داشت.

در این مقاله، با روش هایی آشنا خواهید شد که به شما کمک می کند از طریق ایجاد محتوای با کیفیت، از Pogosticking سایت خود بکاهید. در این شرایط دیگر لازم نیست برای به دست آوردن نتایج خوب از گوگل به  ساخت بک لینک های متعدد روی بیاورید.

راهکارهایی برای افزایش بازدید سایت بدون لینک بیلدینگ

خوب حالا که با تاثیر ریچ اسنیپت ها بر روی رتبه بندی موتورهای جستجوگر و ترافیک حاصل از آن آشنا شدیم ، می توانیم از چهار روش تایید شده برای افزایش ترافیک سایت بدون نیاز به لینک سازی استفاده کنیم. هر کدام از این استراتژی ها، زمانی که به درستی در سایت به کار رود، می تواند ترافیک زیادی از طریق موتورهای جستجوگر  به وب سایت شما روانه سازد.

در مورد آخرین اخبار موجود مطلب بنویسید

آیا می توانید به سرعت در مورد آخرین اخبار حوزه تخصصی خود مطلب بنویسید؟ اگر چنین است، قادر خواهید بود از این مهارت برای بهبود ترافیک حاصل از موتورهای جستجوگر و رتبه بندی استفاده کنید.

افزایش ترافیک سایت بدون لینک بیلدینگ

“استیون لِوی” در کتاب خود توضیح می دهد که چگونه مهندسان گوگل رضایت مشتری را با درک و آنالیز داده های حاصل از رفتارهای کاربران مورد بررسی قرار می دهند. گوگل این داده ها را از طریق کلیک های طولانیپیگیری می کند. کلیک های طولانی زمانی رخ می دهد که یک کاربر از طریق نتایج موجود در موتور جستجو بر روی آدرس سایت شما کلیک می کند و دوباره به صفحه نتایج بر نمی گردد.

تگهای مرتبط : سئو ، تبلیغات گوگل ، تبلیغات در گوگل ، آموزش سئو 

منبع : افزایش بازدید سایت